futbalové dresy pre deti ronaldo Obom tímom sa nepodarilo

futbalové dresy pre deti ronaldo Obom tímom sa nepodarilo získať víťaza a teraz majú osem bodov, pričom zostáva jeden zápas skupiny A – tri body pred saudskoarabským Al Taawounom a uzbeckým Lokomotivom.

LOKOMOTIV 4-4 AL TAAWOUN[Bikmaev 21′, 32′, 47′ Masharipov 81′ – Al-Swat 18’Al-Hussain 65’N’Diaye 69′ Machado 90+1′]

Uzbekistanský Lokomotiv Taškent a Saudskoarabský Al Taawoun skončili v utorok napínavou remízou 4:4, v ktorej zaznamenal hetrik útočníka Lokomotivu Marata Bikmaeva a vyrovnanie času na zranenia od Ricarda Machada, ktorý tiež nepremenil penaltu.

Bol to hosťujúci Al Taawoun, ktorý začal dobre a v 18. minúte sa ujal vedenia cez Abdulmajeeda Al Suwata, ktorý dostal loptu na vlastnej polovici, presýpal päť obrancov a zakončil zvnútra šestnástky Lokomotivu. Domáci však zasiahli senzačným spôsobom, keď Marat Bikmaev o tri minúty neskôr poslal loptu hlavou z presného rohu Jaloliddina Masharipova a ďalšiu pridal v 32. minúte z pokutového kopu. Obranca Al Taawoun Richardo Machado medzitým nepremeškal penaltu manchester city dres detsky nariadenú pre saudskoarabskú stranu. Dve minúty po prestávke zvýšil Bikmaev na 3:1, keď jeho pokus z voleja z prízemného centra nedokázal zastaviť Fahad Al Shammari.